Düğün İçin Abiye Modelleri

Düğünler için en uygun abiye modeli arayışları yazın yaklaştığı bugünlerde iyice arttı. Düğün tarihleri genellikle birkaç hafta öncesinden belli olur. Bu süre de gerekli hazırlıkları yapmak için yeterlidir. Düğünler için abiye seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri, vücut yapınız. Kilonuza, boyunuza, genel hatlarıyla bel, basen, göğüs ölçünüze uygun abiye elbiseler tercih etmek gerekiyor. 


Şimdi gelelim düğün için abiye modellerine... Bu sene pudra abiye modelleri oldukça popüler. Organize edilen düğünün bir kır düğünü olması halinde size önerimiz açık tonları tercih etmeniz ve bunun için beyaz yerine pudra tonları oldukça ideal... Yine açık hava bir düğün için “Mutlaka koyu bir renk istiyorum” diyorsanız siyah yerine kırmızı tonlarında daha canlı renkleri tercih etmenizi öneririz. Şunu da not etmeliyiz ki, özellikle açık hava düğünlerde yerleri süpüren etek boyundan bir miktar feragat etmek hayatınızı kolaylaştıracaktır.


Yaz sezonu abiyeleri arasında en çok beğenilen modellerden biri de ceketli abiyeler. Kısa ceket boyu ve uzun, dökümlü etek modeliyle bu takımlarda mor, bordo, lacivert gibi renkler seçebilir, ceketinizi eteğinizin rengine uyabilecek farklı bir renkte belirleyip işlemelerini etek renginde tercih edebilirsiniz. Düz parlak kumaş sevmeyenler için bu sene çiçek işlemeleri ya da kumaşa tutturulmuş özel dikim çiçekler oldukça moda... Özellikle bahar aylarında bir düğününüz varsa çiçekli bir abiye modeli çok hoş bir seçim olacaktır.


Ayrıca "Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?" başlıklı yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.


Siyahtan vazgeçemeyenlere ise önerimiz gold rengi yaka işlemeli ya da kol işlemeli, düz kesim modeller. Siyah abiye elbisenizi abartıdan uzak, parlak işlemeli olarak tercih edip işleme renginde ayakkabı ve çanta ile etkileyici bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu senenin abiye modelleri arasında balık, bol kesimli modellerde arkadan fiyonklu kuşak kullanımları, dökümlü kumaşlar ile tasarlanmış belden büzgülü modeller, tüller, danteller ve şifonlar oldukça gözde.


Düğün için abiye modeli seçerken aksesuarınızı da düşünmeyi unutmayın. Eğer yaka işlemeli bir model tercih ettiyseniz kolye ya da gerdanlık kullanmaktan sakının. Uzun kollu abiye modellerde bilezik ya da bileklik de pek doğru bir tercih olmayacaktır. Bizim önerimiz tercihiniz hangi model olursa olsun, sade bir küpe ve sade bir yüzük. Sevdiklerinizle geçireceğiniz bu güzel kutlama gününe özel şık, sade ve etkileyici düğün abiyeleri için Lacrima sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Paylaş: Facebook Twitter Youtube

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar