Satış Noktsı Ol

Lacrima Satış Noktası Olun

Lacrima perakende satış ortağımız olmak için hemen şimdi başvurun!

Lacrima Başvuru formu Bizi Tanı Lacrima

Bizi yakından tanımaya ne dersin?

1972 yılında kurulan ve şu anda merkezi Türkiye İstanbul' da bulunan fabrikamız, hem yurt içi hem de yurt dışı yaptığı ihracatlar ile tekstil sektöründe öncü olmaya devam etmektedir. Yurt içinde Türkiye geneli toplam 250'yi aşkın satış ortağımız bulunurken, yurt dışında ise 20'yi geçkin ülkede 50'nin üzerinde satış ortağımız bulunmaktadır. Afrika, Asya, Avrupa, Güney Amerika kıtası olmak üzere 7 kıtanın 5'ine aktif olarak ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Lacrima

Ülke

Şehir

İş Ortağı

Satış Noktası

LACRIMA KOLEKSİYONLARINI KEŞFEDİN

İnce işçiliği ve zarif kesimleriyle, size kendinizi özel hissettirecek özgün tasarımların yer aldığı Lacrima koleksiyonlarını şimdi keşfedin!

SİZ DE LACRIMA SATIŞ ORTAĞI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Hemen formu doldurun satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçsin.

Lacrima Lacrima Başvuru formu

Toptan Abiye Elbiseler

Toptan abiye elbise sektörünün öncü markalarından biri olan Lacrima, her sezona özel özgün ve şık tasarım abiyeler üretmektedir ve mevcut müşterileri ile birlikte toptan abiye araması gerçekleştiren potansiyel müşteri kitlesinin de beğenisine sunmaktadır. Lacrima’nın tüm toptan abiye elbise seçenekleri, İstanbul toptan abiye mağazalarının yoğunlukla bulunduğu Osmanbey toptan abiye mağazaları arasında yer alan, kendi mağazasında sergilenmektedir. 

Toptan Abiye Nereden Alınır?

Lacrima Osmanbey mağazasında, İstanbul abiye toptancılarını arayan ve toptan abiye satın alım yapacak, potansiyel müşterilerine hem toptan tesettür abiye seçenekleri hem de toptan gece elbisesi çeşitlerini sunmaktadır. 


Her yaşa ve her tarza uygun birbirinden şık ve zarif toptan abiye elbise modellerini görmek ve müşteri temsilcilerimizle görüşerek toptan abiye fiyatlarını öğrenmek için tüm ziyaretçilerimizi İstanbul Osmanbey toptan giyim mağazamıza bekliyoruz. 

Lacrima Toptan Gece Elbiseleri

Özel günlerde ve davetlerde kadınların çok tercih ettiği gece elbiseleri her beden, her yaş ve her tarza uygun olarak tasarlanmakta ve Lacrima Osmanbey toptan abiye mağazamızda sergilenerek toptan satışa sunulmaktadır. Toptan gece elbisesi ve toptan abiye elbise arayan potansiyel müşterilerimiz lacrima.com.tr adresini ziyaret ederek tüm toptan abiye elbise modellerini inceleyebilir, site üzerinden toptan satış başvuru formunu doldurarak müşteri temsilcilerimize kolayca ulaşabilirler.

Tesettür Abiye Toptan

Özel gecelerde ve davetlerde, tesettür giyimin vazgeçilmezi olan tesettür abiye modelleri, şıklık ve zerafet göz önünde tutularak tasarımcılarımız tarafından özenle tasarlanmaktadır. Toptan tesettür elbise modellerini incelemek ve toptan tesettür abiye almak isteyen potansiyel müşterilerimiz, Lacrima müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, mağazamıza veya showroom randevusu alarak showroomumuza ziyarette bulunabilirler.

Tümünü Göster Tümünü Gizle