tul-abiyeler.jpg

Tül Abiye Modelleri

Tül eteklere sahip abiye elbiseler genellikle davetler, balolar gibi özel olaylar için kullanılır ve rahat hareket etmeyi sağlarlar. Tül etekler, elbiseye hareketlilik sağlar ayrıca elbiseye daha havalı bir görünüm katar. Yılın trendleri arasında yer alan tül abiye elbise modelleri gösterişli görünüşleriyle aslında her sezon kadınların ilgisini çeker. Tül abiye elbise modelleri genelde özel günler için tercih edilirken, günümüzde günlük hayattaki farklı sosyal ortamlarda bile rahatlıkla kullanıldığını gördüğünüz ürünler arasında yer alır.

Tül detaylı abiye modelleri bu yıl da değişen tasarımları ile iddialı tarza sahip kadınların gözdeleri arasında. Kadınların özel günlerde tercih edebilecekleri tüllü abiye modelleri ile farklı bir tarz yaratabilmek mümkün. Farklı tasarımlara sahip tül abiye elbise modellerini incelediğinizde elbiselerin tümünde bazen de sadece etek kısımlarında tül detayına yer verildiği görülmektedir. Kat kat tül abiye modelleri, kabarık etekler ve uzun kollu modeller özellikle tesettür tül uzun abiye elbiseler arasında popüler olan modellerdir.

Yeni ve farklı modeller arasında yapılan incelemelerde tüllü abiyelerin son derece geniş bir kitleye hitap ettiği görülmektedir. Koleksiyonlarda her yaştan kadının tercih edebileceği, pek çok farklı seçenek yer almaktadır. Açık renk olarak sarı, bej, pudra gibi tonlardaki abiyelerin yanı sıra siyah ve bordo gibi koyu renkli pek çok farklı tül nişanlık modelleri tercih edilmektedir. Yaz aylarında daha çok açık renkli olan elbiseler tercih edilirken kış aylarında da daha koyu renkli olan elbiseler seçilmektedir.

Kısa ve uzun abiyelerde kullanılan farklı tül detayları fazlasıyla ilgi çeken detaylar arasında yer almaktadır. Her yeni sezon yenilenen abiye elbiseleri incelediğiniz zaman tül detayının abiyelere çok başka bir hava kattığı görülmektedir. Özel organizasyonlarda çok daha şık ve gösterişli duran tül elbise abiye modelleri ile unutulmaz bir tarza sahip olmak mümkündür.

Bu yıl yeni sezon tüllü abiye modelleri arasında oldukça değişik renklerin olduğunu görülmektedir. Genelde abiye ile tül detayı aynı renkte olmakta ve göz yormamaktadır. Mini ve uzun olan abiyelerde tül detayı sıklıkla kullanılmaktadır. Hem fazla kiloları saklamak açısından hem de vücut hatlarını daha düzgün gösterdiğinden tül detayı çok fazla tercih nedeni olmaya devam etmektedir.

Renk seçeneklerine bakıldığında her renk elbiseyle karşılaşmak mümkündür. Abiye elbiselerde genelde tül detayı göz yormaması için elbise ile aynı renkte tercih edilmektedir. Genel olarak akşam davetlerinde tercih edilen tasarımlarla organizasyonun en çok dikkat eden kişisi olmak için kadınlar, kesinlikle ten rengine uyumlu olan bir tercih yapmalıdır.

Gelin Adayları İçin Tül Abiyeler

Tül genellikle gelinlik ve tuvalet modellerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Tül detaylı abiye modelleri farklı renk seçenekleri ve desenleri ile kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Özel günlerin vazgeçilmezi olan abiyeler bu yıl da yeni tül detaylı modelleri ile nişan, sünnet ve nikah gibi özel günlerde gelin adaylarının dikkatini çekmektedir. Tül abiye modelleri genellikle astar üzerine kullanılmakta, kabarıklığı da modele göre farklılık göstermektedir.

Özel günlerde gelin adayları tarafından pelerinli ve yarasa kollu tül abiyeler sık tercih edilenler arasındadır. Tül detaylı abiye modelleri tesettür modasında da popülerdir. Tesettür tül abiyeler arasında özel günler için en sık seçilenler prenses model kesimine sahip olanlardır.

Tül detay abiye ve elbiselere dikkat çekici özelliğinin yanında zarif bir dokunuş da katmaktadır. Mezuniyet, düğün, nişan veya ev organizasyonlarında tül detaylı söz ve nişan abiye modelleri giyerek beğeni dolu bakışlara maruz kalabilirsiniz.

Tül Abiye Elbiselerde Popüler Modeller 

Tül detaylı abiye modelleri seçerken kesim ve kullanacağınız yerin tarzına çok dikkat etmeniz gerekir. Tül abiye modelleri genellikle eğlenceli ama şık ve gösterişli bir görünüm için ilk tercihler arasında olmaktadır. Tül abiye modelleri ise şunlardır;

·         Tül detaylı uzun abiyeler

·         Şifon tül abiye modeller

·         Transparan tül detaylı abiye modeller

·         Prenses model tül abiyeler

·         Kabarık tül abiye modelleri

Tül Abiye Modelleri Tesettür

Tül kumaşlar, tesettür abiye elbise modasında uzun zamandır popüler olmuştur. Tül, ince ve hareketli bir malzeme olduğu için, elbiselere havalı ve zarif bir görünüm katmaktadır. Ayrıca tül, elbiselerdeki hareketlilik havadar bir yapı yaratır, bu da giyen kişilerin rahat etmesini sağlar. Tül kumaşlarla yapılan abiye elbiseler, genellikle düğün, nişan, nikah gibi organizasyonlar için tercih edilir. Tül kumaşlar, genellikle ipek, polyester veya rayon gibi farklı malzemelerle karıştırılır ve çeşitli renklerde ve desenlerde sunulur.

Yeni sezonda tül tesettür abiye modelleri tesettürlü kadınlar için güçlü bir alternatif ve hatta kurtarıcı olabilir. Tesettür abiye modasında tül detaylı tesettür abiye elbise modelleri aranılan ve tercih edilen bir tarzdır. Tesettürlü hanımlar için çok farklı abiye modelleri bulunur. Ancak tesettürlü hanımların ilk tercihleri arasında işlemeli tasarımlar ve tül abiye modelleri bulunur. Tüm davetler için harika tül detaylı tesettür abiye modelleri bulmak mümkündür. Özellikle kabarık tül abiye tesettür modelleri fazlasıyla dikkat çekmektedir.

Tül modellerinin katıldığı her organizasyonda hareketli, şık ve gösterişli bir görüntüsü olmaktadır. Bu abiyeler de aynı şekilde kadınların tarzını destekleyerek kendini hissettirmektedir. Genelde modellerde eteğin tamamında görülen tül ayrıntıları, kimi modellerde ise eteğin belli bir kesiminde yer almaktadır. Kimi tesettür tül abiye elbise modellerinde etekle beraber üst kısımda veya kollarda tül detayları dikkat çekmektedir. Genellikle kıyafetin rengiyle uyumlu ve kıyafetle aynı renk olmasına dikkat edilmektedir. Bazen şal ya da pelerin detayları ile modele hareket katmak için aynı tonlarda tül kullanılabilir.

Tesettür tül abiye modellerinde açık veya koyu renklerde çok farklı tasarımlar bulmak mümkün olmaktadır. Açık renklerde daha çok krem, pudra, açık mavi renkleri, koyu renklerde bordo, mürdüm, zümrüt yeşili ve siyah renklerin hakimiyeti dikkat çekmektedir. Bu ürünlerin üst kısımları dantel işlemelerinin hakimiyeti nakışların görkemi, inci ve boncuk ayrıntıları dikkat çekmektedir.

Kabarık Tül Abiye

Kabarık tül abiye modelleri prensesler gibi bir görünüme sahip olduğu için masal diyarındaymış duygusu sunar ve romantik bir izlenim bırakır. Kabarık tül abiye elbise seçerken daha çok soft ve pastel tonlarda renklere yönelmek doğru seçim olabilir.

Uzun tül elbiseler şık görünmek isteyen kadınlar için ideal bir seçim olur. Üstelik uçuşlu tül elbiseler ile yaz davetlerinde hem rahat hem de göz alıcı olabilirsiniz. Fakat eteğinizin hem kabarık hem de tül olmasını istiyorsanız organizasyonun gerçekleşeceği mekanın detaylarını da bilmeniz önemlidir.

Tül nişan elbisesi modelleri, kabarık etekler veya hafif kabarık etekli modelleri ile daha şık bir görünüm yakalamak isteyen gelin adaylarının da gözdesidir. Özellikle uzun abiye elbise modellerinde tül söz elbisesi modelleri veya tülden yapılmış kuyruklu modeller yoğunlukta tercih edilmektedir.

Tül abiye elbise modellerinde kabarık etekli ve tek kollu veya staplez modeller en yaygın tercih edilenler arasındadır. Üst tarafı pullarla çevrili, alt kısmı ise kabarık tüllerle kaplı bir model zamansız ve çok dikkat çekici olabilir.

Lacrima tül gece elbisesi modelleri arasında sade ve soft renklere sahip modellerin yanında yoğun işlemeli, kabarık etekli ve çarpıcı renklere sahip modeller de bulunmaktadır. Lacrima’nın tüm tül abiye elbiselerini merak ettiyseniz incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Tümünü Göster Tümünü Gizle