Lacrima

Gold Abiye Elbiseler

Lacrima

Uzun Abiye Elbiseler

Lacrima

Düğün Abiyeleri

Lacrima

Söz ve Nişan Abiyeleri

Lacrima

KONSEPT

Lacrima

Gece Elbiseleri

Lacrima

Organze Kumaş Abiye

Lacrima

Simli Abiyeler

Lacrima

Saten Abiyeler

Lacrima

KUMAŞ

Lacrima

Tül Abiyeler

Lacrima

Tesettür Abiyeler

Lacrima

Taşlı Abiyeler

Lacrima

Yırtmaçlı Abiyeler

Lacrima

Kabarık Abiyeler

Lacrima

Kısa Kollu Abiyeler

Lacrima

Uzun Kollu Abiyeler

Lacrima

MODEL

Lacrima

Kiremit Renk Abiye Modelleri

Lacrima

Kırmızı Abiye Modelleri

Lacrima

Lacivert Abiye Modelleri

Lacrima

Beyaz Abiye Modelleri

Lacrima

Olive Abiye Modelleri

Lacrima

Mağaza

Lacrima

Siyah Abiye Modelleri

Lacrima

Mavi Abiye Modelleri

Lacrima

RENK

Lacrima

Ekru Abiye Modelleri

Lacrima

Yeşil Abiye Modelleri

Lacrima

Vizon Abiye Modelleri

Lacrima

Sonbahar-Kış 2022 Koleksiyonu

Lacrima

Takım Koleksiyonu

Lacrima

Pudra Abiye Modelleri

Lacrima

İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu

Lacrima

İlkbahar/Yaz 2021 Koleksiyonu

Lacrima

İlkbahar/Yaz 2023 Koleksiyonu

Lacrima

İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu

Özel Günler İçin Abiye Elbise

Özel günlerde abiye elbise seçimi oldukça önemlidir. Her kadın özel gününde şık ve zarif olmak ister. Ancak binlerce model arasından özel günler için abiye elbise seçimi yapmak oldukça zordur. Özel gün ve davetler için abiye elbise seçimi yaparken mekan ve davetin içeriği oldukça önemli bir rol oynamaktadır. 

Davet eğer gündüz ve açık alanda ise daha hafif ve rahat bir abiye tercih edilebilir. Akşam ve kapalı bir mekanda ise daha ağır, zarif, şık ve gösterişli bir abiye modeli tercih edilebilir. Burada önemli olan özel gününüzün içeriğidir. Eğer özel gün bir düğün ise, düğünlük abiye modelleri, nişan ise nişanlık abiye elbise modelleri, söz ise söz için abiye elbise modelleri tercih edilmelidir.


Yazlık Abiye Elbiseler

Yaz aylarında yapılan düğünler, evlenecek olan çiftlerin en çok tercih ettiği düğün türlerindendir. Yaz düğünlerine katılmak, şık ve zarif olmak isteyen kadınlar da yazlık abiye elbiseler tercih etmektedirler. Düğün için yazlık abiye ve nişan için yazlık abiye arayanların öncelikli tercihi Lacrima İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu.

Lacrima İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunun en popüler yazlık abiye modelleri, yırtmaçlı abiye modelleri, tesettür abiye modelleri, uzun abiye modelleri, açık abiye modelleri kategorilerinde sizleri bekliyor.


Düğün Abiye Modelleri

Özel gün ve davetler arasında en önemli olanlardan biri de düğünlerdir. Her kadın katılacağı düğünde stilini konuşturmak ve kendini göstermek ister. Bunun içinde haftalar öncesinden düğün abiye modelleri araştırmaya başlar. Birçok seçeneği bulunan abiye elbiseler düğün tarihi yaklaşırken artık yorucu bir hal almaya başlar. Eğer siz de düğün için abiye elbise modelleri arıyorsanız Lacrima koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.


Nişan Abiye Modelleri

Genç kadınların hayatlarında önemli bir dönüm noktası olan nişan törenlerinde, genellikle abiye elbiseler seçimi yapılmaktadır. Kadınların büyük ilgi gösterdiği bu gün için özellikle nişan abiye modelleri çokça tercih edilmektedir. En önemli özel günler arasında yer alan nişan törenlerinde giyilebilecek yeni sezon nişanlık abiyeler Lacrima koleksiyonlarında sizi bekliyor.


Tesettür Abiye Elbise

Düğün, nişan, söz gibi özel günler veya davetler denilince ilk akla gelen tesettür giyim tabii haliyle de uzun tesettür abiye elbiseleri geliyor. Kadınlar bu gibi özel günlerinde tesettür abiye elbise modelleri tercih ediyorlar. Tesettür giyim kategorisinde yer alan tesettür abiye modelleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi düğün, kına, nişan, söz ve özel davetlerde kadınların boyunun olduğundan daha yüksek görünmesini sağlarken stillerine de şıklık ve zerafet katmaktadır. Tesettür düğün abiyeleri şıklığın daha fazla ön planda olduğu, tesettür nişanlık modelleri ise zarifliğin daha fazla ön planda olduğu abiyelerdir.

Abiye elbiseler sadece özel günlerde giyildiği için her yıl yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri üretilmektedir. Her yıl üretilen tesettür abiye çeşitleri, yazlık tesettür abiyeler ve kışlık tesettür abiyeler olarak 2’ye ayrılmaktadır. Ayrıca sezonuna ve kişinin tercihine bağlı olarak açık abiye modelleri ve kapalı abiye modelleri olarak da ayrılmaktadır. Yeni sezon abiye modelleri lacrima.com.tr’de sizleri bekliyor.

Tümünü Göster Tümünü Gizle