MARKA

MARKA

1972 yılında perakende satış mağazası ile tekstil hayatına adım atan şirketimiz, (Artvin Tekstil ve Konfeksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti.) kısa zamanda perakende satış faaliyetlerini geliştirip 90’lı yıllarda önemli bir büyüme çizgisi yakaladı. İmalat-toptan perakende satış ihtiyacını öngörerek 1995 yılında üretim çalışmalarına başlayan kurum, önce yurt içine daha sonra da yurt dışına yaptığı ihracatlar ile üretim kapasitesini artırdı.

2001 yılında daha kaliteli ve kapsamlı üretim yapmak üzere  toptan satış şubesini İstanbul’a taşımış ve bununla birlikte “Lacrima” markasını oluşturmuştur. Kurum bugün, tekstil sektöründe üretim, satış ve pazarlama çalışmalarına ivme kazandırarak devam ediyor.

Satış Bilgileri                                                                                                 

Yurt içinde Türkiye geneli toplam 250’yi aşkın satış ortağımız ile ürünlerimizi perakende alıcılar ile buluşturmaktayız. Yurt dışında ise 20’yi geçkin ülkede 50’ in üzerinde satış ortağımız bulunmaktadır. Afrika, Asya, Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika kıtası olmak üzere 7 kıtanın 5’ine aktif olarak ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Lacrima

Ülke

Şehir

İş Ortağı

Satış Noktası

LACRIMA KOLEKSİYONLARINI KEŞFEDİN

İnce işçiliği ve zarif kesimleriyle, size kendinizi özel hissettirecek özgün tasarımların yer aldığı Lacrima koleksiyonlarını şimdi keşfedin!