tesettur-abiyeler.jpg

Tesettür Abiyeler

Abiyeler kadın giyimde oldukça önemli bir yeri olan giyim grubudur. Abiyeler genel olarak özel günlerde tercih edilir ve oldukça fazla seçeneği ile seçim yapmanızı bekliyor. Lacrima tarafından tasarlanan tesettür abiye elbiseler ile şıklığınıza şıklık katarak özel günlerinizi en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Abiyeleri kişisel zevkleriniz ve giyim tarzınıza uygun bir şekilde tercih ederek uyum yakalamanız oldukça kolaydır.

Günümüzde tesettür abiye elbise çeşitliliği oldukça fazladır. Bu nedenle de tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında abiye modelleri yer alır. Tesettür abiye elbiselerin farklı modelleri ve renk seçenekleri bulunduğu için farklı seçenekler arasında değerlendirme yapabilirsiniz. Abiye modelleri arasında tesettür düğün elbiseleri, söz elbisesi tesettür, vb. olabilirken en çok düz elbise modelleri tercih edilir. Kişilerin farklı tercihleri ve zevkleri olabileceği düşünüldüğü için farklı model ve renkte ürünler tasarlanmıştır.

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiyeler kadınların hem çok rahat bir şekilde hareket edebilmesini sağlar hem de şıklık katar. Pek çok tesettürlü kadın tarafından abiye modelleri tesettür şeklinde tercih edilir. Özellikle de özel gün ve davetlerde kullanılacaksa elbise tercih etmek muhteşem bir şıklık katacaktır. Tesettür nişan elbiseleri kadınların karşısına binlerce farklı model ve renk seçeneği ile çıkar. Size sadece denemek ve tercih etmek kalır. Model seçenekleri arasında çok tercih edilen taşlı abiye elbise modellerine göz atabilirsiniz. Her tarz ve stile uygun ürün bulunabilen tesettür abiye modelleri ile Lacrima farkını göreceksiniz.

Tesettürlü kadınlar tarafından en çok dikkat edilen konulardan birisi vücut hatlarının belli olmaması durumudur. Kapalı abiye elbise modelleri arasında bedeninize en uygun olanı tercih ettiğinizde vücut hatları belli olmayacaktır. Özellikle de beden numaraları dikkate alınarak üretilen tesettür abiye elbise modelleri  ile vücut hatlarınızın ortaya çıkması gibi bir derdiniz olmayacaktır. Kadınların bedenlerine uyumlu olan abiyeler sayesinde özel günlerde rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modeldeki abiyeyi karşılaştırarak tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Hangi Tesettür Abiye Modelini Seçmeliyim?

Tesettür abiyeler ve söz kıyafetleri tesettür modelleri, kapalı abiye modelleri denilince akla gelen ilk ürün grubudur. Tesettür söz kıyafetleri ve nişan elbisesi tesettür modelleri oldukça farklı kumaş ve tasarım detayları ile stilinize ayak uyduracaktır. Sade bir stiliniz varsa pastel tonlarda olan elbiseler farklı ve zarif danteller tercih edebilirsiniz. Sade stiliniz zarif döküme sahip olan şık dökümlü abiye modellerinde hayat bulur. Ancak biraz daha görkemli ve iddialı abiye tercihi olan kadınlar için farklı modeller de söz konusudur. Bu abiyeler arasında kabarık abiye modelleri, uzun kollu abiyeler, taş motifine sahip, işlemeli ve nakışlı olan modeller öne çıkar.

Hoş bir döküme sahip olan ve farklı kumaşlar ile üretilen abiye elbiseler tesettür giyimde öne çıkan ürünlerin başındadır. Farklı kumaş özellikleri olan ve değişik tasarım abiye modelleri ve modern tesettür abiye modellerini kişisel zevklerinize göre tercih edebilirsiniz. Kendi stilinize uygun kıyafet modelleri bulabileceğiniz farklı seçenekler bulunduğu için tercihlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Öncelikle sade mi yoksa gösterişli mi bir nişanlık modelleri tesettür istediğinize karar vermelisiniz. Sonrasında abiyede yer alan detaylara ve inceliklere dikkat ederek modelinizi bulabilirsiniz. Kıyafetler arasında kumaş türleri farklılığı olabildiğinden mevsimine ve tercihinize göre tercihte bulunmalısınız.

Tesettür Abiyelerde Hangi Kumaşlar Kullanılmalıdır?

Gün geçtikçe abiye modelleri de değişmekte ve farklılaşmaktadır. Bu nedenle de genellikle düğünlerde veya özel günlerde tercih edilen düğün elbiseleri tesettür modellerinde kullanılan kumaş türleri önemli hale gelir. Her kumaş, abiyeler için uygun olmayabilir. Tesettürlü kadınlar tarafından kapalı nişan elbisesi modelleri genel olarak yakmayan kumaş yapısıyla tercih edilir. Abiyede kullanılan kumaşın tiril tiril bir özellik sunması ile tercih edilme olasılığı yükselmektedir.

Tesettür abiye tercih edildiğinde içerisinde rahat edilmesi en önemli detaydır. Özel günler için üretilen bazı abiye modellerinde farklı takımlar görülebilir. Kış aylarında daha çok ceket pantolon takımları tercih edilir. Ayrıca kışın kadife kumaştan üretilmiş olan abiye modelleri de en sık tercih edilen ürün grupları arasındadır. Yazın ise daha açık renkli ve yakmayan kumaş türleri tercih edilir.

Tesettür Abiye Takımları

Abiye takımları genel olarak aynı renk ve kumaş ile üretilir. İki parçalı tesettür abiye modelleri arasında yer alır. Bu model pantolon ve üst takım halinde satılıyor. Elbise ve tulum abiyelerle birlikte takım abiyeler giyime yeni bir soluk getirebilir. Abiye tesettür takımları iki parça olarak kullanılabildiği gibi farklı model ve renk ürün ile kombinlenerek kullanılabilir. Özellikle alt ve üst parçalarda renk uyumuna dikkat ettiğinizde oldukça şık bir görünüm elde edersiniz. Takımlar genel olarak genç tesettür abiye modelleri arasında yer alır.

Tesettür Abiye Elbise Fiyatları

Abiyeler şık ve zarif bir görünüm elde etmek isteyen tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer alır. Abiye modellerine oldukça fazla rağbet olması nedeniyle de ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Bu nedenle de fiyat skalası oldukça geniş olan bir ürün grubudur. Düşük fiyatlardan oldukça yüksek fiyatlara kadar abiye modeli bulmanız mümkündür. Abiye modellerinin fiyat farklılığı üzerinde kumaş çeşidi ve işçilik en temel belirleyicilerdir. İşçiliğin ve ince detayların yoğun olarak yer aldığı tesettür abiye modelleri daha pahalı olabiliyor.

Abiye tercihlerindeki renk seçenekleri fiyatlar üzerinde etkili olabiliyor. Düğün elbiseleri tesettür modeller arayanlar için koyu renkli abiyeler daha uygun fiyatlı olabilir. Kadınlar tarafından daha çok koyu renklerin seçilmesi nedeniyle bu renkteki model seçeneği daha fazladır. Ancak sezonluk olarak abiye modelleri fiyatları değişkenlik gösterebilir. Özellikle günden güne yenilenen moda tasarımları nedeniyle de fiyatlar yükselebiliyor. Siz de hem uygun fiyatlı hem de en özgün modeller için lacrima.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Tümünü Göster Tümünü Gizle