Yazlık tesettür abiyelerde şıklık ve zarafet

 

Yazın gelmesiyle özel davetlerin, düğünlerin, nişanların, kısacası kutlamaların sayısı arttı. Bu mutlu günlerde şık ve elegan görünmek, hem davetlilerin hem de ev sahiplerinin en çok özen gösterdiği konulardan biri... Özel günler için tercih edilen abiye elbise modellerinde sade, şık ve göz alıcı olması ise daima geçerliliğini koruyan bir trend. 


Tesettür abiye modellerinde davetlerin vazgeçilmezlerinden dantel ve işlemeler, “Romantik ve zarif parçalar tam da bana göre” diyenlerin tercihi. Abartıdan uzak, sade görünümün gözde olduğu 2016 Yaz trendleri, abiye modeller için de geçerli. Abiye deyince akla gelen “gösterişi” sade, özgün tasarımlarla da yakalamanın mümkün olduğunu gösteren bu modellerde;açık pembe, saks mavisi, su yeşili, krem, nefti yeşil tonları yoğun olarak kullanılıyor.Yeni trend tesettür abiye modellerde el işlemeleri de tasarımları boğmayan dozda kullanılıyor. Elbiselere ışıltı katan detaylarda taş işlemeleri ve danteller fark yaratıyor. Serpme taşların kullanıldığı bu şık modeller, zarif ve özel bir görünüm sunuyor.


Lacrima Yaz Koleksiyonu’nun öne çıkan tasarımları arasında yer alan bu şık elbisede, altın renginde işlemeleri çok sade olarak kullanıldı. Bele oturan kesimiyle son derece zarif bir görünüm yakalamanızı sağlayan bu tasarımın etek kısmı ise yere kadar uzun tutuldu.


Parlak kumaşlarla da sadeliği yakalamak mümkün. Kol ve yaka kısmında yine zarif işlemeler ile zenginleştirilen bu şık tasarım, yazının gözde modelleri arasında yer alıyor.


Ayrıca "Tesettür Giyimde Son Trendler" başlıklı yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.


“Sadelik evet ama biraz daha iddialı olsun” diyenlerdenseniz Lacrima’nın Yaz Koleksiyonu’nda yer alan bu özel parça tam size göre. Eşarp kısmındaki süslemenin çok farklı bir hava kattığı bu tasarım, beyaz renk kullanımıyla sade bir görünüm sunuyor.


Koyu renk seçenekleri ise saks mavisi ve nefti yeşil ağırlıklı olarak görülüyor. Bazı tasarımlarda tül kullanımının da dikkat çektiği tesettür abiye modellerde, özel günler için pek çok seçenek bulmak mümkün. Lacrima’nın Yaz Koleksiyonu’nda her zevk için farklı tasarımların yer aldığı birbirinden şık tasarımlar sizi bekliyor. 


 

 

Paylaş: Facebook Twitter Youtube

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar