Tesettür Giyimde Yazlık Elbiseler

 

Lacrima, bu yazın tesettür abiye elbise modellerinde çiçek desenleri, toz pembe ve somon renkleri, lacivert ve beyazın kombinasyonu ön plana çıkıyor. Vücuda tam oturan modeller, kloş etekli beli saran elbiseler, düz kesimler, kendinden kemerli tasarımların dikkat çektiği Lacrima Yaz Koleksiyonu günlük kullanımlar için şıklığı ön planda tutarak rahat kullanımlı bir kreasyon sunuyor. Kendinden desenli özel kumaşlarla ve çiçekli ya da geometrik desenli kumaşlarla tasarlanan, modern ve klasik yaklaşımı bir araya getiren modeller, soft renkler ile yaza özel bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.


Lacrima’nın yaza özel elbiseleri hem günlük kullanım hem de özel davetler için son derece kullanışlı alternatifler sunuyor. Yaz sezonunun vazgeçilmez lacivert beyaz kombinasyonlarının, Lacrima abiye elbise modelleri tasarımlarında en güzel örneklerinin kendine yer bulduğu, şıklığı ve rahatlığı bir arada arayanların tercihi. Düz renk kullanımlarının yanı sıra dikey çizgili desenler ya da şal desenleri ile hareketlenen tasarımlarda sadelik ön plana çıkıyor.

 

Lacrima Yaz Koleksiyonu’nun bir diğer öne çıkan renk kullanımları arasında toz pembe, pudra ve somon renkleri yer alıyor. Tesettür giyimde yazlık elbiseler koleksiyonunda sık sık karşımıza çıkan bu iki renk, Lacrima’da en şık tasarımlar ile kendini gösteriyor. Bu tonlarda kendinden desenli kumaşların yanı sıra şifon ve doğal kumaş seçimleri ağırlıklı olarak tercih ediliyor.

 

Yazın güzel enerjisini yansıtan en güzel kullanımlardan bir diğeri de çiçek desenleri ve canlı renk kullanımları. Lacrima Yaz Koleksiyonu’nda büyük çiçeklerin yanı sıra minimal çiçek baskılı sade tasarımlar da yer alıyor. Ayrıca canlı renk tercihleriyle geometrik desenli kumaşlar da yine şık tercihler arasında. Tüm yazın hafifliğini ve rahatlığını hissedebileceğiniz bu özel tasarımların yanı sıra Lacrima’nın tüm koleksiyonunu Lacrima web sitesinden inceleyebilirsiniz.


Ayrıca "Tesettür Giyimde Son Trendler" başlıklı yazımızı da okumak isteyebilirsiniz. 


Hem günlük kullanım, hem özel günler için hazırlanmış modelleriyle Lacrima’nın özel tasarımları, tesettür modasında trendleri yakından takip edenlerin gözdesi. Genç, donanımlı, trendleri takip eden kadrosu ve piyasa koşullarıyla paralel bir yönetim sergileyen vizyonuyla her geçen gün marka değerini ve kalitesini yükselten Lacrima’ya ait ürünler; kendi üretim tesisinden, yüksek kalite standartlarında pazara sunuluyor.

Paylaş: Facebook Twitter Youtube

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar