Tesettür Abiyelerde Şifon, Dantel ve İşleme Şıklığı

 

Yaz tüm hızıyla devam ediyor. Özel günler, davetler, nişan ve düğünler ya da mezuniyet  kutlamaları için hazırlıklar sürerken şıklık ve zarafeti bir arada isteyen moda takipçisi şık hanımefendiler, Lacrima’nın Yaz Koleksiyonunda yer alan yeni sezon abiye elbise modellerine bakmadan karar vermiyor. Bu sene öne çıkan tesettür abiyelerde işlemeler, sade elbise modellerini zenginleştiren tasarımlar olarak göz dolduruyor. Dantel yine işlemeler gibi yalın tasarımlarda daha çok dikkat çekiyor. Beyaz üzerine altın rengi işlemeli elbiseler de Lacrima’nın özel tasarımlarında en çok beğenilen modeller arasında bulunuyor. İşlemeleri kumaşların kendi renginde de görmek mümkün. Bu şık tasarımlar, şifon kumaş kullanımı ile zenginleşirken renklerde de pudradan beyaza, kırmızıdan laciverte, mürdüm ve siyahtan zümrüt yeşiline rengarenk seçenekler bulunuyor.


Bu senenin beğenilen tasarımlarından bir diğeri de pul, payet işlemelerle zenginleşen ve genellikle balık etek formları ile birleşerek sade ve şık bir görünüm arz eden elbiseler. Parlak kumaş türleri kullanımının karşımıza çıktığı tesettür abiyelerde bir diğer model de ayak bileklerine dek uzanan ve bel bölgesinden itibaren genişleyerek inen elbiseler. Sade tasarımları farklı ve özel kılan bir diğer kullanım ise taşlı işlemeler. Abartıdan uzak kullanımıyla taş işlemeler elbiselere parıltı ve şıklık kazandırıyor.


Ayrıca "Öne Çıkan Tesettür Abiye Modelleri" başlıklı yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.


Trendleri yakından takip eden ve pek çok tasarımı ile tesettür abiye elbise modasının çizgisini belirleyen Lacrima’nın Yaz  Koleksiyonu modelleri; dantel, işleme, şifon gibi detaylarla zenginleşirken, ortaya özgün ve farklı tasarımlar çıkıyor. Kendi sitiliniz ile farkınızı ortaya koyabileceğiniz Lacrima Koleksiyonu’ndaki elbiseler, Lacrima’nın özel moda tasarımcıları tarafından çiziliyor ve özenle dikiliyor.


Günümüzde şık ve güzel olmak, doğal ve abartıdan uzak makyaj, elbiselerde ise yine sadeliği koruyan işleme, dantel gibi detaylarla sağlanıyor. Şıklığı arayan hanımların beğenisini kazanan bu anlayış, özel günlerde olduğu kadar günlük yaşamda da tercih ediliyor. Lacrima’nın hem günlük kullanıma uygun olarak tasarlanıp üretilen hem de özel günler için beğeniye sunulan koleksiyonları, modayı yakından takip edenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Tesettür abiye trendleri belirleyen bu şık koleksiyonlara web sitemizin koleksiyonlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Paylaş: Facebook Twitter Youtube

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar