Lacrima’da İlkbahar-Yaz Esintisi

Lacrima’nın yeni sezon koleksiyonları, özgün ve şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Bu senenin trendlerini belirleyen Lacrima çizgisinde, beyaz renk kullanımı, toz pembe, bebek mavisi gibi soft kullanımlarının yanı sıra, koyu pembe, koyu kırmızı, saks mavisi gibi canlı ve parlak renkler de dikkat çekiyor. Ayrıca şık kombinler için beyaz rengin sıkça tercih edileceği İlkbahar-Yaz koleksiyonunda her renk ile uyumlu olan beyaza sıcak renkler eşlik ediyor.


Çiçekler, pembeler, geometrik desenler


Desen kullanımında ise üç stil öne çıkıyor: Çiçek işlemeleri, geometrik şekiller ve soyut desenler. İlkbaharı müjdeleyen şık tasarımlarda çiçek desenleri tasarımların etek kısımlarında ağırlıklı olarak kullanılabilirken takım ya da abiye elbise modelleri tamamında da güllü, dallı, büyük çiçekli tasarımlar baharın ve yazın canlılığını hissettiriyor. Çiçek desenleri ayrıca yakalarda ve kol manşetlerinde de karşımıza çıkabiliyor. 3D çiçek baskıları, floral desenler, doğa çağrışımlı çizgiler yine öne çıkanlar. Bu senenin trend olan diğer desenlerinden geometrik şekillerin kullanımı kıyafete hem çok farklı bir hava kazandırıyor, hem de şıklıktan ödün vermiyor... Bu yıl İlkbahar-Yaz modasında ayrıca yakalarda kullanılan broşların da sık kullanımına rastlayacağız. Lacrima’nın yeni koleksiyonundaki tasarımlarda da bu kullanımlar göze çarpıyor.


İşlemeler, canlı, sıcak renkler, bu yılın İlkbahar-Yaz koleksiyonunda öne çıkan bir diğer stil. Ayrıca özel etkinlik ve davetler için şık birer seçim olabilecek gece elbisesi modelleri dikkat çekiyor. Sade tasarımlara değişik bir hava veren altın yaldızlı renk kullanımı da Lacrima İlkbahar-Yaz koleksiyonunda beğeni toplayan bir diğer stil. Kroşeler, tığ işlemeleri, nakışlar, delikli kumaşlar nostaljik bir hava kazandıran tasarımlar arasında yer alıyor. Ayrıca minimal fırfırların pastel tonlarındaki tiril tiril kumaşlarda kullanımı da bu yazın şık örnekleri arasında yer alıyor.


Ayrıca "Vücut Tipine Göre Abiye Seçimi Nasıl Olmalı?" başlıklı yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.


Önden kuşaklı kullanımlar da yine bu senenin gözde çizgileri arasında. Ayrıca yarasa kol kesimleri, bu sene de tuniklerde kendini gösterecek. Bu tarz tasarımlar, rahatlığından ve şıklığından ödün vermek istemeyen hanımların yaz-kış tercihi olmaya devam ediyor... 

Paylaş: Facebook Twitter Youtube

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar