Lacrima Abiyeler İle Davetlerin Yıldızı Sizsiniz

Özel davetler,doğum günü kutlamaları, nişanlar, kına geceleri, düğünler, yemek davetleri, sünnet düğünleri...Günlük hayat akışımızın dışında sevdiklerimizle ve değer verdiklerimizle bir araya geldiğimiz bu çok özel günler, unutulmaz birer anı olarak hafızalarımızda ve albümlerde kalıyor. Bu güzel ve özel zamanlarda kendinizi şık ve konforlu hissetmeniz, kendiniz için seçeceğiniz çok özel Lacrima tesettür abiye elbiseler ile mümkün. Lacrima’nın özel koleksiyonunda, bu yıl tüm abiyelerde de moda olan uzun etekler hakim. Etek boyunun abiyelerde uzun olması genellikle tercih edilen bir tasarım çünkü, bu modellerde kadınlar daha zarif, ince, uzun bir görünüm kazanırken, kıyafet de özel günün konseptine uygun olarak daha ağır başlı bir görünüm sunuyor.


Bu sene abiyelerde pastel tonlar oldukça popüler iken saks mavisi, yeşil, kırmızı gibi tok renkler de tercih ediliyor. Balık kesim abiye modeller ise her zamanki gibi vazgeçilmezler arasında yerini alan bir klasik. Bu modellerin, özellikle kalça kısmı çok geniş olmayanlar tarafından tercih edilmesini öneririz. Yine bele oturan ve bel kısmındanitibaren  etek kısmı genişleyen modeller trendi yakalamak isteyenlerin tercih edebileceği modeller.


Ve işlemeler... El işlemeleri ya da makine işlemeleri ile zenginleşen abiyeler, belki günlük hayatta kullanmak için fırsat bulamadığımız şık tasarımlar olarak çıkıyor karşımıza. Danteller, tüller, sevdiğiniz detaylar ise özel günleri fırsat bilip tercihlerinizi bu yönde de kullanabilirsiniz.

Yine,“Biraz süsün zararı yok” diyenlere, çiçek desenli kumaş tercih etmelerini de önerebiliriz. Klasik tutkunu iseniz beyaz ya da düz siyah abiye elbise modelleri tercih edebilirsiniz.


Ayrıca "Mevsime Göre Hangi Abiye Kumaş Türleri Seçilmeli?" başlıklı yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.


Tesettür abiye modelleri ile şık, gösterişli, dikkat çekici bir görünüm yakalamak istiyorsanız, kendinize yakışan, vücut tipinize ve tarzınıza uygun olan modeli tercih etmelisiniz. Bu tip kıyafetlerin, hem yakışması ve vücuda tam oturması, hem de abiyenizi giydiğiniz zaman kendinizi içinde rahat hissetmeniz oldukça önemli. Yürüyüşümüzü, duruşumuzu değiştiren, doğal davranışlarımızı etkileyen, örneğin gereğinden fazla dar, bel kısmı çokça sıkı ya da yürümemize engel olacak kadar yüksek topuklu ayakkabı seçimi, yüzümüzde taşıyamayacağımız kadar ağır bir makyaj, bulunduğumuz davette hissedeceğimiz rahatsızlıklar nedeniyle geçireceğimiz zamanın da kalitesini düşürecektir. Lacrima'nın özel koleksiyonları ile şıklığı ve abiye elbiseniz içinde konforu aynı anda yakalayabilirsiniz.

Paylaş: Facebook Twitter Youtube

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar