Lacrima®

Lacrima® HAKKINDA

1972 yılında, Bursa Kapalı Çarşı’da perakende satış mağazası ile tekstil hayatına adım atan Artvin Giyim, kısa zamanda perakende satış faaliyetlerini geliştirip 90’lı yıllarda önemli bir büyüme çizgisi yakaladı. İmalat-toptan perakende satış ihtiyacını öngörerek 1995 yılında yine Bursa’da üretim çalışmalarına başlayan kurum, Anadolu’ya yaptığı “servis satış sistemi” ile üretim kapasitesini artırdı.

2001 yılında daha kaliteli ve kapsamlı üretim yapmak üzere İstanbul’a toptan satış şubesi açan Artvin Giyim, bu mağazasıyla birlikte Lacrima markasını oluşturdu. Kurum bugün, tekstil sektöründe üretim, satış ve pazarlama çalışmalarına ivme kazandırarak devam ediyor.

Global markaKaliteli ürün ve şık çizgisiyle modaya yön veren Lacrima'nın pazar payı her geçen gün büyüyor. Lacrima bugün, Orta Doğu, Avrupa ve Balkan ülkelerine ihracat yapıyor.

Trend belirleyici

Genç, donanımlı, trendleri takip eden kadrosu ve piyasa koşullarıyla paralel bir yönetim sergileyen vizyonuyla her geçen gün marka değerini ve kalitesini yükselten Lacrima’ya ait ürünler; kendi üretim tesisinden, yüksek kalite standartlarında pazara sunuluyor.

Yaşam tarzı

Kumaş seçiminden, modaya yön veren stil anlayışına kadar yüksek kalite standartlarını ön planda tutarak tekstil sektöründe farklı bir yer edinen Lacrima için; estetik ve zarafet daima öncelikli... Bu nedenle markanın mottosu “Lacrima Giymek Bir Yaşam Tarzıdır” olarak şekillenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen alttaki telefon numarasından bizi arayınız!

TELEFON: (+90) 212 230 82 78

İletişim formu