Yepyeni Lacrima Koleksiyonu’nu keşfedin

Yepyeni Lacrima Koleksiyonu’nu keşfedin

  • 26-04-2016
  • Paylaş:

Lacrima’nın 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun fotoğraf çekimleri tamamlandı. Moda takipçilerinin çok yakında hem http://www.lacrima.com.tr ‘den, hem de Lacrima’nın yeni kataloğundan inceleyebileceği yeni sezon tasarımlarından bazı örnekler, Şubat ayında İzmir’de düzenlenen ve Lacrima’nın yoğun ilgi ile karşılaştığı 11. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Fuarı’nda beğeniye sunulmuştu. Yeni sezon koleksiyonda dikkat çeken tasarımlarda uzun, kloş etekleri tamamlayan belden kesimli, önden sık düğmeli, işlemeli ceketler dikkat çekiyor.

 

 

 

Lacrima’nın yeni sezonkoleksiyonu ayrıca, günlük kullanıma uygun tasarımlarıyla hem şık, hem rahat giyinmeyi tercih edenler için çok özel seçenekler sunuyor.

 

 

 

Canlı renkler, şık tasarımlar

2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun öne çıkan canlı ve parlak renklerini yeni tasarımlarında şık kesimli elbiseler ile buluşturan Lacrima; pembe, yeşil, mavi rengin en güzel tonlarını kullanmış. Ayrıca bu yılın öne çıkan desen kullanımlarından büyük çiçek baskıları da en şık örnekleriyle Lacrima’nın yeni sezon koleksiyonunda yer alıyor.

 

 

 

Modada Lacrima çizgisi

İşlemeli kumaşlarda hem sade hem şık bir çizgi yakalayan Lacrima, davetler ve etkinlikler için çok özel seçenekler sunuyor. Parlak kumaşlarda kendi renginde işlemeler, beyaz kumaşlarda ise altın rengi işlemeler ile modada zevk sahiplerine hitap eden Lacrima, kişiye özel tasarımlar da sunuyor.

 

 

Kendine özgü şık tasarımlarıyla dikkat çeken Lacrima markası bugün dünyada Almanya, Avusturya, Belçika, Cezayir, Filistin, Fransa, Irak, Libya, Lübnan, Mısır, Tunus, Türkiye olmak üzere toplam 12 ülkede modaseverlere ulaşıyor. Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde yer alan Lacrima satışı yapan mağazalara ise bu adresteki yönlendirme ile ulaşmak çok kolay :http://www.lacrima.com.tr/en-yakin-lacrima