Abiyede son trendler

Abiyede son trendler

  • 05-01-2016
  • Paylaş:

Hem şık hem mütevazi bir tarzın meraklısıysanız bu senenin trendleri ve Lacrima çizgileri tam size göre. Özel davetler ve özel günler için şıklığınızla farkınızı yansıtmak için Lacrima’nın 2015-2016 Kış Koleksiyonu’na bir göz atmanızı öneririz.

Parlak ve tül kumaşların kombinasyonu ile çiçek desenlerinin buluşması bu yılın abiye trendlerinde göze çarpıyor. Pullu parıltılı modellerde kullanılan düz renk şifon abiye elbiseler ile ceket ve uzun kabarık eteklerden oluşan koleksiyonlar da ayrıca bu senenin öne çıkanları. Diğer yandan, kış söz konusu ise en vazgeçilmez kumaşlardan biri de şüphesiz kadife oluyor... Bordo ve lacivert renklerini çok iyi taşıyan bu her devrin kumaşı yaldızlı iplik işlemeleri ile zenginleştiriliyor.

Nişan, düğün, özel kutlamalar, özel davetler için tasarlanan abiye modeller, en son trendleri kendi yaratıcı sitili ile buluşturan Lacrima’ya özel tasarımlar ile sizlere sunuluyor. Kendini özel hissetmek isteyenlerin tercihi olan bu özel koleksiyonlar sizi davetlerin yıldızı haline getirecek.